Welcome to Risun Bio-Tech Inc!

Tel:+86-29-8610-0730
Kategorii produktów
Skontaktuj się z nami

Tel:+86-29-8610-0730

Fax:+86-29-8610-5620

E-mail: sale@risunextract.com

Www: www.risunextract.com

Świetlik Wyciąg

Świetlik Wyciąg

Świetlik Wyciąg nazwa produktu: Świetlik ExtractBotanical Źródło: Świetlik officinalisPart używane: wszystkie herbAppearance: brązowy drobny proszek. Specyfikacja: 5:1; Metoda 10:1Test: TLCHealth korzyści: tak

Szczegóły produktu

Risun Bio-Tech Inc jest jednym z wiodących świetlik Wyciąg producentów i dostawców, zapraszamy do zakupu fabryki dostaw czystej naturalnej i 100% naturalnych świetlik wyciąg z niskiej ceny i wysokiej jakości.

Świetlik Wyciąg

Nazwa produktu: Świetlik Wyciąg

Źródła botanicznych: Uśmierzający

Części używane: Wszystkie zioła

Wygląd: Brązowy drobny proszek.

Specyfikacja: 5:1; 10:1

Metoda badania: TLC

Korzyści dla zdrowia:

Jak sama nazwa wskazuje, to zioło jest używane historycznie w leczeniu wielu chorób oczu , ponieważ jej kwiat wygląda jak oko. Jego tradycyjnego stosowania został jako mydlenie zewnętrznych na zapalenie spojówek, ból oczu, zmęczone oczy i biednych wizji. Wewnętrznie świetlik jest zmniejszające przekrwienie i łagodne ściągające lub tonik. To ma powinowactwo do wątroby, które Chińska Medycyna uważa jest podłączony do funkcji oka. Zioło wspomaga również dróg oddechowych zatorów , problemów z zatokami i alergie.

Detal pakowania:

Waga netto: 25Kg na bęben. Pakowane w dwie torby plastikowe z papieru bęben poza lub na życzenie klienta.

Przechowywanie: Przechowywać w pojemniku zimne, suche i dobrze zamknięte; Trzymać z dala od wilgoci i silne światło/ciepła.

Okres trwałości: dwa lata w określonym środowisku.


Hot Tags: Świetlik wyciąg, producentów, dostawców, Kupię, niska cena, wysokiej jakości, fabryka dostaw, czystej naturalnej, 100% naturalny

Para: Wyciąg z rabarbaru

Następny: Policosanol

Produkty powiązane