Welcome to Risun Bio-Tech Inc!

Tel:+86-29-8610-0730
Kategorii produktów
Skontaktuj się z nami

Tel:+86-29-8610-0730

Fax:+86-29-8610-5620

E-mail: sale@risunextract.com

Www: www.risunextract.com

Aktualności

Ekstrakt ziołowy hamuje rozwój raka trzustki
Risun Bio-Tech Inc | Updated: Apr 29, 2016


Ekstrakt ziołowy hamuje rozwój raka trzustki


Herb niedawno znaleziono do zabijania komórek raka trzustki pojawia się również hamują rozwój raka trzustki w wyniku jego przeciwzapalne właściwości, według naukowców z Cancer Kimmel Center w Jefferson. Dane zostały przedstawione w AACR 100th roczne spotkanie 2009 w Denver.

Thymoquinone, główny składnik ekstraktu ropy z Bliskiego Wschodu nasion ziołowy o nazwie Nigella sativa, wystawione właściwości przeciwzapalne, które zmniejsza uwalnianie mediatorów zapalnych w komórkach raka trzustki, zgodnie z Hwyda Arafata, MD, dr, profesor chirurgii w Jefferson Medical College z Thomas Jefferson University, członek Jefferson trzustki, żółciowa & centrum nowotworów związane.

Nigella sativa nasiona i olej są używane w tradycyjnej medycynie przez wiele krajów Bliskiego Wschodu i Azji. Pomaga w leczeniu szeregu chorób, w tym niektóre zaburzenia układu immunologicznego i zapalnych, powiedział Dr Arafata. Poprzednie badania wykazały również, aby mieć działanie przeciwnowotworowe na raka prostaty i jelita grubego.

Oparte na ich poprzednio opublikowane wyniki tego thymoquinone hamuje deacetylases histonów (HDACs), dr Arafat i jej koledzy w porównaniu przeciwzapalne właściwości thymoquinone i trichostatin A, inhibitor HDAC, który wcześniej wykazał się złagodzić Stany zapalne związane nowotworów.

Naukowcy wykorzystali przewodowego raka gruczołowego trzustki (PDA) komórek, z których niektóre były przygotowanej z cytokin TNF-alfa, aby wywołać stan zapalny. Thymoquinone prawie całkowicie zniesiony wyrażenie kilku cytokin, takich jak TNF-alfa, interleukiny 1beta, Interleukina-8, Cox-2 i MCP-1, efekt, który był bardziej lepszy efekt trichostatin A.

Herb hamuje również aktywacji i syntezy NF-kappaB, czynnik transkrypcyjny został zamieszany w zapalne raka. Aktywacja NF-kappaB zaobserwowano w raku trzustki i może być czynnikiem w raka trzustki odporność na chemioterapeutyki. Po modelach zwierzęcych raka trzustki były traktowane z thymoquinone, 67 procent guzy były znacznie skurczony i znacznie zredukowano poziom cytokin prozapalnych w guzy.

Zapalenie odgrywa rolę w rozwoju wielu nowotworów guz lity. Przewlekłe zapalenie trzustki, zarówno dziedzicznych i sporadyczne, wiąże się z ryzykiem zachorowania na raka trzustki.

"Są bardzo ekscytujące i powieści wyniki," powiedział Dr Arafata. "Nie tylko pacjentów z przewlekłym zapaleniem trzustki może korzystać z tego, ale także kilka innych grup ryzyka rozwoju lub nawrotu raka trzustki, takie jak członków rodzin wysokiego ryzyka i pacjentów po zabiegach chirurgicznych. Te silne skutki obiecujące dla zioła jako potencjalnych strategii zapobiegawczych i terapeutycznych raka trzustki. Co ważniejsze herb i oleju są bezpieczne podczas stosowania umiarkowanie i był używany od tysięcy lat bez efektów toksycznych."