Welcome to Risun Bio-Tech Inc!

Tel:+86-29-8610-0730
Kategorii produktów
Skontaktuj się z nami

Tel:+86-29-8610-0730

Fax:+86-29-8610-5620

E-mail: sale@risunextract.com

Www: www.risunextract.com

Aktualności

Przeciwzapalne Zielona soja wyodrębnić Irradisted światłem widzialnym
Risun Bio-Tech Inc | Updated: Apr 26, 2016


Naświetlanie światłem żywności może utleniać kilka związków w żywności, często prowadzi do wielu negatywnych skutków dla zdrowia ludzkiego. Inne związki, takie jak witaminy D, są aktywowane przez ultrafiolet. Napromieniowania w widzialnym niebieski i UV-A z liści zielonej herbaty spowodował większy wzrost w działanie antyoksydacyjne niż inne zabiegi. Podejrzewaliśmy, że naświetlanie światłem niektóre ekstraktów roślinnych może mieć pozytywny wpływ na zdrowie człowieka. Przeprowadziliśmy wstępne dochodzenie skutków promieniowania światła widoczne na niektóre wyciągi z roślin jadalnych. Jako wskaźniki efekt użyliśmy IL-2 tłumienia w Jurkat komórek (ludzkiej linii komórek T-cell jak) i potwierdziliśmy silne działanie hamujące promieniowania światła widoczne do wyciąg etanolu Zielona soja na IL-2 ekspresji w komórkach Jurkat.

Soja badania wykazały, że istnieją różne elementy w żywności wykonane z ziaren soi, które umiarkowane lub zmniejszyć rozwój potencjalnych chorób przewlekłych. Przykładami efektów hypocholesterolemic fitoestrogeny sojowe, właściwości obniżające ryzyko raka izoflawony i saponiny i ksenobiotycznych efekt genisteina. Wydaje się, że istnieją korzyści dla zdrowia, w tym soja w jednej diety. Soja są skomercjalizowane w rozmaite kolory i odcienie — od żółtego do czarnego poprzez zielony, brązowy i czerwony. Żółta soja pigmentowane jest najbardziej obfite i zbiory soi.

Korzyści zdrowotne soi zgłaszane były zróżnicowane w zależności od różnic w kolorze. Na przykład wyciągi z soi czarne mają dłuższe Utlenianie lipoprotein o niskiej gęstości, tyle czasu w porównaniu do tego z soi żółty ze względu na wysoka całkowita zawartość polifenoli w jego płaszcz nasion. Herb nasion soi brązowy wykazano wysoki radykalne działania ze względu na wysoko spolimeryzowanych proantocyjanidyn składnik. Inne badania wykazały, że dieta wzbogacona w izoflawony soi i zielona herbata zwiększa funkcji układu immunologicznego z usuniętymi jajnikami myszy (natural killer aktywności i limfoproliferacji) w porównaniu do kontroli myszy.

My niedawno wyjaśnił, że wyciągi wodne z zielonej soi mają działanie hamujące na pyłkowicy produkcji IgE, a także zdolność do regulowania apoptozy komórek B, prawdopodobnie poprzez hamowanie wyrażeń BAFF i kwiecień.

Nasion soi jest zazwyczaj zielony, zanim jest zbierana i staje się żółty w okresie dojrzewania. W niniejszej pracy soja "żółty" i "zielony" warunki odnoszą się do materiału siewnego umaszczenie cotyledon każda Dorosła soi (Glycine max) o po zbiorach. Oceniliśmy i porównywano Zielona i żółta soja wyodrębnia z lub bez widocznych promieniowania światła na działanie przeciwzapalne.