Welcome to Risun Bio-Tech Inc!

Tel:+86-29-8610-0730
Kategorii produktów
Skontaktuj się z nami

Tel:+86-29-8610-0730

Fax:+86-29-8610-5620

E-mail: sale@risunextract.com

Www: www.risunextract.com

Aktualności

Naukowcy wykorzystanie rośliny Alfalfa zbiorów nanocząstek złota
Risun Bio-Tech Inc | Updated: May 19, 2016

Naukowcy wykorzystanie rośliny Alfalfa zbiorów nanocząstek złota


Zwykłych Lucerna rośliny są używane jako miniaturowy złoty fabryki, że pewnego dnia mógłby przemysł nanotechnologii z ciągłe żniwo nanocząstek złota.

Międzynarodowy zespół naukowców z University of Texas-El Paso (UTEP) i Meksyk zaawansowane prace w Stanford promieniowania synchrotronowego laboratoryjnych (SSRL)--część Stanford Linear Accelerator Center (SLAC) w Menlo Park, Kalifornia. Naukowcy za pomocą jako małe fabryki, Lucerna naturalne, fizjologiczne potrzeby wyodrębnić metali z medium, w którym rosną. Większość wartości oto że Lucerna wyodrębnia złota z medium i zapisuje go w postaci nanocząstek--plamki złota mniej niż miliardowa część metra całej. Ich wyniki zostały opublikowane w kwietniowym numerze Nano liter, publikacji American Chemical Society.

"To badanie jest tylko jednym z setek projektów innowacyjnych badań, które wykorzystują unikatowe właściwości synchrotronowych promieni x przez SSRL," powiedział Keith Hodgson, dyrektor SSRL, profesor chemii na Uniwersytecie Stanforda.

Przemysł półprzewodników ma długo wycenione, odporność na utlenianie i przewodności cieplnej i elektrycznej złota. Teraz, nieustępliwy i przyspieszenie dążenie do coraz mniejsze przewody, złącza i otworów przelotowych na coraz mniejsze półprzewodnikowych urządzeń sprawia, że te właściwości, które są jeszcze ważniejsze dla ludzi, którzy bardzo małe rzeczy. W związku z tym przemysł nanotechnologii jest bardzo zainteresowany w procesach, które sprawiają, że nanocząstki złota dla urządzeń elektronicznych i optycznych w skali nano.